Biorezonancia Bicom 2000, Proteínová dieta Protissimo, Kineziologia-One Brain Poliklinika Karlova Ves, 3.posch, Líščie údolie 57, Bratislava, kontakt: 0908 727 922 / karabova@biorezonancnaterapia.sk

Biorezonancia Bicom

biorezonancia Bicom 2000

Biorezonancia Bicom využíva poznatky kvantovej fyziky. Tvorcom prístroja Bicom je fyzik, p. Hans Brugemann (www.regumed.de). Využívajú ho lekári a terapeuti po celom svete už 25 rokov. Bicom je jedinečný tým, že frekvencie negeneruje, ale sníma z organizmu a z biologického materiálu pacienta. Ako to celé funguje?

Podľa poznatkov kvantovej fyziky má každá matéria svoje špecifické elektromagnetické vlnenie. Naše telo, jeho orgány a bunky, baktérie, toxíny a pod. vysielajú elektromagnetické vlnenie, prostredníctvom ktorého spolu komunikujú. Správna komunikácia je veľmi dôležitá vec...to poznáme všetci. V pripade patologického javu v organizme sa mení aj vyžarovanie elektromagnetického vlnenia buniek a optimálna komunikácia je tatam. Toto sa môže prejaviť poklesom výkonu, chronickou únavou a následne inými poruchami fungovania organizmu. Prístrojom BICOM 2000 môžeme zosnímať elektromagnetické vlnenie jednotlivých orgánov a biologického materiálu (sliny, krv,moč,ster z pokožky). Tieto signály sú využívané pri terapii ako informačný zdroj. V Bicome je integrovaný patentovaný biologický filter, ktorý rozdeľuje pacientove elektromagnetické vlnenie na harmonické a patologické. Harmonické zosilňuje a patologické invertuje.

K dispozícii je 400 programov na rôzne zdravotné potiaže. Môžeme tak zharmonizovať jednotlivé orgány, detoxikovať telo či eliminovať mikrobiálne záťaže. Pri optimálnom fungovaní organizmu bez záťaží a stresorov môže začať fungovať neuveriteľne účinný samoliečiaci proces.

BICOM je certifikované zdravotnícke zariadenie pre celú EU.