Biorezonancia Bicom 2000, Proteínová dieta Protissimo, Kineziologia-One Brain Poliklinika Karlova Ves, 3.posch, Líščie údolie 57, Bratislava, kontakt: 0908 727 922 / karabova@biorezonancnaterapia.sk

Alergie

Alergie - biorezonancia

Vzorky alergénov sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať. Biorezonancia dokáže alergiu vyliečiť, nie iba potlačiť. Celá terapia sa nahráva do kvapiek, alebo na chip. Je to Váš osobný, individuálny liek na domov medzi jednotlivými terapiami.

Alergia na pele

Na terapiu je ideálne prísť pred začatím peľovej sezóny, ale nie je to podmienkou. Ak prídete v akútnom stave po 1. terapii väčšinou nastáva úľava, sliznice odpuchnú , tvorba hlienov sa výrazne zníži. Čím dlhšie alergiou trpíte, tým môže liečba vyžadovať viac terapií. Je potrebné počítať s 2-5 terapiami. Vzorky alergénov sú k dispozícii u nás. V prípade, že Vaša alergická sezóna už začala je ideálne priniesť dažďovú vodu odobratú na začiatku dažďa, aby v nej boli zachytené peľové informácie, prípadne ster z vonkajšej strany okna.

Alergia na plesne

Plesne vylučujú do prostredia spóry, ktoré u alergikov spustia alergickú reakciu. Plesňové spóry majú veľkú afinitu k nosnej sliznici a bronchám ( astmatické potiaže) , môžu spôsobovať celoročnú alebo sezónnu sinusitídu alebo bronchitídu. Ak ste peľový alergik a počas Vašej sezóny sa Vám po daždi neuľaví je to príznak, že trpíte aj plesňovou alergiou. Vzorky plesní sú k dispozícii u nás. Je ideálne doplniť naše vzorky vzorkami z Vášho prostredia a to: stery zo stien, rastlín, položené izolepové pásky, pôda zo záhrady a kvetináčov, lístie a i.

Alergia na prach a roztoče

Alergia na domáci prach a v ňom obsiahnuté roztoče vedie najmä k symptómom v dýchacích cestách ale môže zhoršiť aj nález na koži neurodermatikov. Vzorky prachu a roztočí máme k dispozícii u nás. Kedže domáci prach obsahuje individuálne čiastočky z Vášho domu včítane zvyškov pokožky, chlpov z domácich zviera, vlákna z látok, plesne a pod. je potrebné priniesť na terapiu lepiacu pásku , ktorú necháte aspoň týždeň visieť v domácom prostredí, ster z matrace postele, príp. vzorku z vysávača. Vzorky prinesené z domu spolu s našimi vzorkami sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať.

Alergia na srsť a perie

Vzorky srste a chlpov jednotlivých zvierat máme k dispozícii u nás. Je ideálne ak prinesiete na terapiu vzorku zo srste alebo chlpov Vášho domáceho miláčika. Do tejto kategórie patria tiež periny – perie, ovčia vlna a iné zvieracie materiály používané v dekách a ošatení. Vzorky prinesené z domu spolu s našimi vzorkami sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať.

Alergia na potraviny

Vzorky základných potravín sú k dipozícii u nás. Pri terapii základných potravinových alergénov, treba počítať s viacerými terapiami v porovnaní v peľovou alergiou . Čím sa alergia prejavujem výraznejšie, tým viac terapii treba absolvovať. Výsledok stojí za to. Potraviny spôsobujúce potiaže sú po biorezonančnej terapii s veľmi vysokou úspešnosťou organizmom tolerované. Pozrite si klinické štúdie v kapitole Media, klinické štúdie.

Kontaktná alergia

Je ideálne priniesť na terapiu konkrétny kontaktný alergén. Vždy sa testuje aj voda z vodovodu, ktorá môže spôsobovať potiaže. Stále častejšie sa objavuje alergia na latex a gumu. Často sa objavuje alergia na partnerove spermie. Vzorky prinesené z domu sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať.